FSP FSP250-60SGV 250W táp TFX eladó - Jelenlegi ára: 5 000 Ft
Eladó, használt, tesztelt, FSP FSP250-60SGV 250W táp TFX tápegység próbagaranciával.
Sok mindent nem tudok róla elmondani, halk, megbízható.
Postázom is, személyesen Érd Tatabánya, Budapest 11. ker ahol átvehető.
Tápegység típusa
Fix kábelezésű tápegység
Tápegység teljesítménye
250 W
PFC
Aktív
Ventilátor mérete
80 mm
Max. áramfelvétel +3, 3V
14 A
Max. áramfelvétel +5V
15 A
Max. áramfelvétel -12V
0. 3 A