Raktárkisöprés! LEI MU12-G120100-C5 12V DC 1A 1000mA adapter tápegység 5.5/2 - Jelenlegi ára: 378 Ft
Kérem olvassa el figyelmesen, az itt olvasottakkal egyet nem értők kérem ne licitáljanak!
Az aukció tárgya:
SFIX
Raktárkisöprés! LEI MU12-G120100-C5 12V DC 1A 1000mA adapter tápegység 5. 5/2
Kimenet: 12V DC 1A 1000mA
Csatlakozóméret: 5. 5mm/2mm